Априлци се намира в слънчева котловина на Стара планина

Снимки от Априлци


Светлини,цветове и светове от град Априлци-4
Снимки от...
Светлини,...

Резултати от изборите в град Априлци

Оценете статията
(0 оценки)
Кмет на община Априлци
КандидатГласове%
2 Бенко Симеонов Вълев
ПП "ГЕРБ"
796 42.66%
8 Цвятко Стоянов Димитров
ПП "БЪЛГАРСКА СОЦИАЛИСТИЧЕСКА ПАРТИЯ"
155 8.31%
9 Калоян Георгиев Димитров
ПП "АТАКА"
36 1.93%
14 Иван Димитров Пиров
ПП "РЕД, ЗАКОННОСТ И СПРАВЕДЛИВОСТ"
267 14.31%
22 Младен Максимов Пелов
КП "ОБЕДИНЕНИЕ АПРИЛЦИ":
"НАЦИОНАЛНО ДВИЖЕНИЕ ЗА СТАБИЛНОСТ И ВЪЗХОД", "СЪЮЗ НА ДЕМОКРАТИЧНИТЕ СИЛИ", "ДЕМОКРАТИ ЗА СИЛНА БЪЛГАРИЯ", ”ОДС - ОБЩНОСТ НА ДЕМОКРАТИЧНИТЕ СИЛИ"
612 32.80%
ОБЩИНСКИ СЪВЕТ за Априлци
Политически партии и коалиции на политически партииДействителни гласове%
2. ПП "ГЕРБ"
  1. Стелиян Пенков Нунев
  2. Пепа Костадинова Колева
  3. Бенко Симеонов Вълев
  4. Ганка Стоилова Трифонова
  5. Тихомир Михайлов Кукенски
  6. Мирослав Маринов Иванов
  7. Тотка Кръстева Петрова
  8. Росен Стоянов Цаков
  9. Георги Христов Събчев
  10. Ганка Иванова Тодорова
  11. Драгомир Георгиев Драгнев
679 36.84%
8. ПП "БЪЛГАРСКА СОЦИАЛИСТИЧЕСКА ПАРТИЯ"
  1. Цвятко Стоянов Димитров
  2. Мария Пенкова Иванова
  3. Павел Любенов Георгиев
  4. Васил Михайлов Василев
  5. Иван Маринов Йонков
  6. Тодор Банков Христов
  7. Симеон Борисов Петров
  8. Илия Пенков Тодоров
  9. Марийка Жекова Цветанова
  10. Минчо Петров Гигов
  11. Таня Борисова Серафимова
206 11.18%
9. ПП "АТАКА"
  1. Калоян Георгиев Димитров
  2. Иван Цочев Мънков
  3. Христо Нешев Нешев
56 3.04%
14. ПП "РЕД, ЗАКОННОСТ И СПРАВЕДЛИВОСТ"
  1. Иван Димитров Пиров
  2. Диана Петкова Семова
  3. Валентин Дочев Цочев
  4. Никола Стойков Николов
  5. Димитър Йонков Димитров
  6. Генади Василев Георгиев
  7. Петър Димитров Бакърджиев
  8. Иван Тошков Тодоров
  9. Марияна Серафимова Петрова
  10. Пенка Петрова Касърова-Георгиева
  11. Петко Христов Христов
246 13.35%
15. ПП „ПАРТИЯ ЗА ХОРАТА ОТ НАРОДА”
  1. Николай Ангелов Балевски
  2. Божидар Станев Иванов
  3. Кирил Недялков Кирилов
19 1.03%
22. КП "ОБЕДИНЕНИЕ АПРИЛЦИ"
  1. Младен Максимов Пелов
  2. Димитър Кирилов Кокошаров
  3. Тихомир Пенков Колев
  4. Латинка Александрова Стоянова
  5. Стоянка Христова Цонкова
  6. Дончо Христов Пачников
  7. Цочо Василев Цочев
  8. Тотю Ненов Ненов
  9. Евгений Димитров Здравков
  10. Иван Беров Иванов
  11. Дончо Марков Цочев
458 24.85%
23. ПП "ВЯРА, МОРАЛ, РОДОЛЮБИЕ, ОТГОВОРНОСТ - НАЦИОНАЛЕН ИДЕАЛ ЗА ЕДИНСТВО"
  1. Петко Павлов Павлов
  2. Искрена Михайлова Ненова
179 9.71%
Гласове за избиране на президент и вицепрезидент
КандидатГласове%
1 Меглена Щилиянова Кунева
Любомир Христов Христов
Инициативен комитет
279 15.07%
2 Росен Асенов Плевнелиев
Маргарита Стефанова Попова
ПП ГЕРБ
760 41.06%
3 Сали Шабан Ибрям
Валентина Иванова Гоцева
ПП НАЦИОНАЛНО ДВИЖЕНИЕ ЕДИНСТВО
2 0.11%
4 Румен Димитров Христов
Емануил Николов Йорданов
КП СЪЮЗ НА ДЕСНИТЕ СИЛИ - СДС, Обединени Земеделци, ДП, Движение Гергьовден, ССД, БДС "Радикали", БДФ
32 1.73%
5 Мария Василева Капон
Николай Христов Кисьов
ПП ЕДИННА НАРОДНА ПАРТИЯ
3 0.16%
6 Стефан Георгиев Солаков
Галина Асенова Василева
ПП НАЦИОНАЛЕН ФРОНТ ЗА СПАСЕНИЕ НА БЪЛГАРИЯ
37 2.00%
8 Ивайло Георгиев Калфин
Стефан Ламбов Данаилов
ПП БЪЛГАРСКА СОЦИАЛИСТИЧЕСКА ПАРТИЯ
351 18.96%
9 Волен Николов Сидеров
Павел Димитров Шопов
ПП АТАКА
52 2.81%
12 Алексей Илиев Петров
Николай Личков Георгиев
Инициативен комитет
31 1.67%
13 Николай Нанков Ненчев
Жеко Стоянов Иванов
ПП БЗНС
3 0.16%
14 Атанас Марков Семов
Поля Николова Станчева
ПП РЕД, ЗАКОННОСТ И СПРАВЕДЛИВОСТ
248 13.40%
15 Павел Михайлов Чернев
Анелия Димитрова Делчева
ПП ПАРТИЯ ЗА ХОРАТА ОТ НАРОДА
4 0.22%
16 Димитър Демиров Куцаров
Камелия Кирилова Тодорова
Инициативен комитет
5 0.27%
17 Красимир Дончев Каракачанов
Даниела Проданова Симидчиева - Димитрова
ПП ВМРО - Българско национално движение
25 1.35%
18 Андрей Иванов Чорбанов
Ангел Бойчев Мирчев
ПП БЪЛГАРСКА ДЕМОКРАТИЧНА ОБЩНОСТ
0 0.00%
19 Николай Кирилов Василев
Владимир Емил Савов
Инициативен комитет
3 0.16%
20 Светослав Емилов Витков
Венцислав Емилов Мицов
Инициативен комитет
10 0.54%
21 Венцислав Йорданов Йосифов
Емилиян Крумов Димитров
Инициативен комитет
6 0.32%
Гласове за избиране на президент и вицепрезидент
КандидатГласове%
1 Меглена Щилиянова Кунева
Любомир Христов Христов
Инициативен комитет
279 15.07%
2 Росен Асенов Плевнелиев
Маргарита Стефанова Попова
ПП ГЕРБ
760 41.06%
3 Сали Шабан Ибрям
Валентина Иванова Гоцева
ПП НАЦИОНАЛНО ДВИЖЕНИЕ ЕДИНСТВО
2 0.11%
4 Румен Димитров Христов
Емануил Николов Йорданов
КП СЪЮЗ НА ДЕСНИТЕ СИЛИ - СДС, Обединени Земеделци, ДП, Движение Гергьовден, ССД, БДС "Радикали", БДФ
32 1.73%
5 Мария Василева Капон
Николай Христов Кисьов
ПП ЕДИННА НАРОДНА ПАРТИЯ
3 0.16%
6 Стефан Георгиев Солаков
Галина Асенова Василева
ПП НАЦИОНАЛЕН ФРОНТ ЗА СПАСЕНИЕ НА БЪЛГАРИЯ
37 2.00%
8 Ивайло Георгиев Калфин
Стефан Ламбов Данаилов
ПП БЪЛГАРСКА СОЦИАЛИСТИЧЕСКА ПАРТИЯ
351 18.96%
9 Волен Николов Сидеров
Павел Димитров Шопов
ПП АТАКА
52 2.81%
12 Алексей Илиев Петров
Николай Личков Георгиев
Инициативен комитет
31 1.67%
13 Николай Нанков Ненчев
Жеко Стоянов Иванов
ПП БЗНС
3 0.16%
14 Атанас Марков Семов
Поля Николова Станчева
ПП РЕД, ЗАКОННОСТ И СПРАВЕДЛИВОСТ
248 13.40%
15 Павел Михайлов Чернев
Анелия Димитрова Делчева
ПП ПАРТИЯ ЗА ХОРАТА ОТ НАРОДА
4 0.22%
16 Димитър Демиров Куцаров
Камелия Кирилова Тодорова
Инициативен комитет
5 0.27%
17 Красимир Дончев Каракачанов
Даниела Проданова Симидчиева - Димитрова
ПП ВМРО - Българско национално движение
25 1.35%
18 Андрей Иванов Чорбанов
Ангел Бойчев Мирчев
ПП БЪЛГАРСКА ДЕМОКРАТИЧНА ОБЩНОСТ
0 0.00%
19 Николай Кирилов Василев
Владимир Емил Савов
Инициативен комитет
3 0.16%
20 Светослав Емилов Витков
Венцислав Емилов Мицов
Инициативен комитет
10 0.54%
21 Венцислав Йорданов Йосифов
Емилиян Крумов Димитров
Инициативен комитет
6 0.32%
Априлци.net